Apie mus

„Kai gyvenimas užkrauna išbandymus, sunkumus, priverčia apsispręsti, kai atsiranda alkis, mūsų malda tampa tikra ir nuoširdi. Tą akimirką, kai esi labiausiai palaužtas, esi ir imliausias. Tada turėtume būti itin dėmesingi ir apdairūs. Mūsų gyvenime didžiausia problema gali tapti didžiausia galimybe, jeigu neatsiribosime, neneigsime, neužversime savo širdies, neprieštarausime – ne taip turi būti, ne tokios taisyklės, ne taip aš įsivaizdavau. Dažnai lūkesčiai ir stereotipai atveda mus prie liepto galo.“ – Kunigas Algirdas Toliatas

2017 07 18 tai data, kurią atsiminsime visą gyvenimą, kaip antrą visos mūsų šeimos gimtadienį. Praėjo jau daug dienų- kitokių dienų…pilnų vilties, tikėjimo, meilės, maldos… neneigsime pirmomis dienomis būta ir daug skausmo, liūdesio, ašarų ir nežinomybės… Bet mes supratome, kad ašaros mums nepadės, kad tai neprikels mūsų dukros iš patalo…dabar esame stiprūs ir tvirtai žengiame pirmyn!

Všį „Išgyvenau“ gimė mumyse pamažu… Kai išgirdome diagnozę “ sunki galvos smegenų trauma” mes nesupratome kaip rimta tai yra. Pamažu pradėjome gilintis, ieškoti informacijos, bet labai gaila, kad Lietuvių kalba tos informacijos beveik nėra. Teko praleisti daug ilgų naktų naršant internete ir ieškant informacijos anglų kalba. Lietuvoje nėra taip garsiai kalbama apie galvos smegenų traumą (Toliau GST).  Tad mes pamanėme, kad tiek mūsų pačių, tiek kitų asmenų patirtis būtų naudinga ateityje- kitoms šeimoms.  Taip “gimė” –  2018 03 08 VšĮ “Išgyvenau”.

Všį „Išgyvenau“ –  Tai ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas- edukuoti visuomenę apie GST, reabilitacijos galimybes, bei gyvenimą po GST. Siekiame suteikti nukentėjusiems bei jų artimiesiems palaikymą, bei reikiamą informaciją apie GST etapus ir pan.
Mes nesame medikai ar psichologai – mes tik tėvai, kurie tai išgyveno. Jums galim padėti palaikydami Jus morališkai, išklausyti, patarti ir motyvuoti Jus keliauti pirmyn ir tikėti stebuklais… O patikėkite jie vyksta!

Esame jauna bet ambicinga organizacija. Tad stengiamės, kad mūsų vardas taptų žinomas, kaip sąžiningų žmonių.
Všį „Išgyvenau“ stengiasi ir siekia paremti finansiškai Jūsų šeimą jums sunkiu momentu. Pagrindinis mūsų tikslas renkant lėšas – kiek įmanoma finansuoti reabilitacinį gydymą. Taip pat mes esame ta organizacija, kuri neperduoda grynųjų pinigų- mes tik apmokame paslaugą, ar nuperkame būtiną inventorių.

Savanoriavimas

Nors mūsų savanoriai yra labai skirtingi, tačiau juos jungia bendras tikslas. Susipažinkite su mumis mūsų galerijoje ir prisijunkite prie mūsų savanorių  komandos!